slajd1 slajd2 slajd3 slajd4 slajd5 slajd6

O nas

Nasza hodowla istnieje od 1986 roku. Pierwsze owczarki z "prawdziwego zdarzenia ” pojawiły się u nas na początku lat 90-tych. To właśnie po sukach sprowadzonych ze znanej niemieckiej hodowli dochowaliśmy się między innymi takiego psa jak Diego ze Spręcowa.Był to pies pełen temperamentu, energii, witalności, wspaniale poruszający się, doskonały anatomicznie. W latach 1993 do 2001 zdobył tytuły Młodzieżowego Championa Polski i Championa Polski wygrywając 40 wystaw. To jeden z tych psów, który zapisał się w historii tej rasy.

Diego oprócz sukcesów wystawowych sprawdził się jako reproduktor. Wielu jego potomków zdobywało tytuł Championa i Czołówki Polski. Do tej pory posiadamy w hodowli jego ostatnią córkę - Yari oraz wnuczkę Yudi. Ponadto mamy w hodowli psy z linii Odina v. Holtkämper Hof, Idola v. Holtkämper Hof, Yaka v. Frankengold i Goschy v. Holtkämper See.

T3 Framework

In at tortor eget purus commodo aliquet eget non tortor. In consequat, ante id placerat iaculis, nunc erat pretium neque, at venenati...

Jesteś tutaj: Start O nas